Депутати продовжують допомагати мешканцям області, використовуючи прямі телефонні лінії

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» залишається ефективним механізмом комунікації депутатів з мешканцями області. Так, 25 червня на базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, секретарем постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства, Кузьменко Романом Олександровичем.

Під час прямої лінії за допомогою до депутата звернулись мешканці обласного центру, м.Бердянськ, Запорізького та Більмацького районів.

Традиційно заявники порушували питання соціального захисту. Зокрема мешканка Комунарського району м.Запоріжжя звернулась до депутата за матеріальною допомогою, адже отримує невелику за розміром пенсію, а тому коштів не вистачає іноді навіть на придбання продуктів харчування.

Мешканець с.Азовське поскаржився на відсутність в їх селі пожежної машини. Заявник пояснив, що через дану ситуацію дуже часто трапляються пожежі, які вчасно не встигають погасити, а тому подібні ситуації можуть призвести до небезпечних наслідків.

Питання ремонту доріг порушували в основному мешканці обласного центру та Запорізького району. А заявниця з Більмацького району поскаржилась на те, що рейсовий автобус, який прямує з с.Смирнове до сел.Більмак виходить на рейс лише один раз на день, через що мешканці села відчувають незручності, адже не можуть доїхати до районного центру. 

Роман Кузьменко виважено та уважно поставився до кожного питання та надав необхідні роз’яснення стосовно порушених проблем. Звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, були взяті на контроль задля детального вивчення та опрацювання.