Депутати Запорізької обласної ради тримають на контролі проблемні питання мешканців області, використовуючи телефонний зв’язок

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати у встановленні двостороннього зв’язку між мешканцями області та представниками депутатського корпусу. Підтвердженням цьому стала чергова пряма телефонна лінія, яка відбулась 4 липня на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР з депутатом Запорізької обласної ради, членом постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ярославом Володимировичем Гришиним.

Протягом години спілкування до депутата надійшло 14 дзвінків з різних куточків Запорізької області. Найбільш активними були мешканці м.Запоріжжя та Більмацького району. Дзвінки надійшли також з м.Бердянськ, Василівського, Михайлівського та Якимівського районів.

Традиційно порушувались питання надання матеріальної допомоги. Зокрема, мешканка Більмацького району пожалілась на те, що для проведення МРТ її сину, учаснику АТО, необхідно 1800 грн., але родина знаходиться в скрутному матеріальному становищі, а тому не може оплатити дану процедуру.

Ще одна заявниця, яка проживає у Більмацькому районі, повідомила, що її син, відбуває покарання у Вільнянській виправній колонії, подав заяву на умовно-дострокове звільнення, але розгляд справи в суді затягується.

Разом з тим, одна жителька села Мала Білозірка Василівського району звернулась щодо вирішення проблеми відсутності вуличного світла у селі.

Мешканці обласного центру, в основному, порушували питання житлово-комунальної сфери. Так, мешканка Дніпровського району поскаржилась на те, що після проведення робіт із заміни труб біля під’їзду не зарили яму. Неодноразові звернення мешканців будинку до ТОВ “Місто для людей Запоріжжя” результату не принесли.

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники змогли отримати вичерпні роз’яснення стосовно порушених питань. З деякими з них, чиї звернення потребують уточнення, було одразу домовлено та призначено дату особистого прийому. Ті звернення, які потребують додаткового часу на реагування, були взяті на контроль для вжиття відповідних заходів.

Довідково.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.
Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах 
обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.