Обласна влада залишається на прямому зв’язку з мешканцями області

Прямим телефонним зв’язком із тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Еллою Слепян скористалися 13 жителів регіону. Така можливість напряму поспілкуватися з представниками влади існує завдяки реалізації проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю».

Очільниці області на «гарячу лінію» надійшло 13 дзвінків від жителів міст Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь та Більмацького, Запорізького, Чернігівського, Якимівського районів.

Більшість звернень традиційно стосувалися проблемних питань сфери соціального захисту (виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення), житлово-комунального господарства та багато інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Приміром, місцеві мешканці Чернігівського району занепокоєні, що місцева влада не займається питанням впровадження програми «Доступні ліки». Зокрема, за словами чернігівців, в районі немає аптек, де можна було б отримати виписані ліки. Мешканці вимушені їздити в інші районні центри.

Депутати з Більмацького району запросили посадовців з облдержадміністрації на чергову сесію районної ради, щоб обговорити подальшу долю району з урахуванням реалізації реформи децентралізації.

Кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення, поінформовано про те, кому буде доручено розгляд порушених ними питань і в які терміни надано інформацію про наслідки розгляду звернення.

Проблемні ж питання, розв’язання яких потребує певного часу для опрацювання, Елла Слепян взяла під особистий контроль.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю