На базі Запорізького обласного контактного центру відбулась чергова телефонна лінія з питань трудових відносин

Трудові відносини, колективні трудові спори (конфлікти) є невід’ємною складовою в організаційному середовищі будь-якого підприємства. Саме врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) належить до основних обов’язків Національної служби примирення та посередництва. Задля підвищення рівня правової обізнаності роботодавців, профспілок та мешканців Запорізької області щодо захисту своїх прав в сфері соціально-трудових та економічних відносин, 8 серпня 2019 року на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР було проведено пряму телефонну лінію з начальником відділення Національної служби посередництва та примирення у Запорізькій області, Четвертаком Сергієм Івановичем.

В ході проведення прямої лінії абсолютні всі додзвонювачі висловили подяку керівництву та працівникам відділення Національної служби посередництва та примирення у Запорізькій області за допомогу та сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) та захисту найманих працівників в рамках Конституції України, ЗУ «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та інших нормативно –правових актів НСПП.

Дзвінки надходили, в основному, від мешканців м.Запоріжжя. Так, мешканка Вознесенівського району, член громадської організації «Громадський захист», підкреслила значимість існування Національної служби примирення та посередництва та її вагомий внесок у веденні соціального діалогу між найманими працівниками та керівництвом ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя.

А мешканці Олександрівського та Дніпровського району вкотре акцентували увагу на ситуацію, яка склалась навколо діяльності інституту «Запоріжцивільпроект». 

В ході проведення прямої телефонної лінії всім заявникам було надано вичерпні відповіді на порушені питання.

До відома громадян

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайтах Національної служби посередництва та примирення та відділення Національної служби примирення та посередництва у Запорізькій області

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.