Мешканці Запорізької області встановлюють двосторонній зв’язок з депутатами обласної ради

Проєкт «Влада на зв’язку з громадськістю» вже четвертий рік поспіль продовжує допомагати мешканцям Запорізької області у вирішенні проблемних питань. Так, вкотре на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР 14 серпня 2019 року відбулась пряма телефонна лінія, під якої з мешканцями області мав можливість поспілкуватись депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства, Дудка Віктор Іванович.

Дзвінки надходили з різних куточків Запорізької області, зокрема з м.Запоріжжя, Більмацького, Веселівського, Пологівського, Приморського та Якимівського районів. Найбільш активними були мешканці Більмацького району.

За тематичним спрямуванням не втрачають своєї актуальності питання соціального захисту населення та житлово-комунального господарства. Так, мешканець Більмацького району поскаржився на відмову в наданні субсидії навіть не зважаючи те, що чоловік задіяний на громадських роботах та знаходиться в скрутному матеріальному становищі. А пенсіонерка з Якимівського району, яка до того ж має вади зору та обмежена у пересуванні, попрохала матеріальну допомогу на лікування.

Питання, що стосуються житлово-комунальної сфери, вже традиційно порушували мешканці Запоріжжя. Зокрема, заявниця, яка проживає в Комунарському районі, повідомила, що має проблеми з оплатою послуги з утримання будинку, яку надає ТОВ «Мрія». А заявник з Пологівського району порушив перед депутатом ряд проблем, які існують у багатоквартирному будинку, та акцентував увагу на необхідності  невідкладного проведення ремонтних робіт.

Заявник з Веселівського району висловив ряд пропозицій щодо проведення реформи децентралізації. Так, чоловік зазначає, що доцільним було б укрупнити вже існуючі об’єднані територіальні громади, оскільки деякі з них не в змозі себе утримувати через замале охоплення територій та фінансування. Зокрема, через обмеженість фінансових ресурсів існують проблеми з медичним обслуговуванням, так як у закладах відсутні вузькі спеціалісти. Натомість, він пропонує укрупнити громади за районною ознакою. Заявник попрохав депутата взяти до уваги дану пропозицію та порушити дане питання на черговій сесії Запорізької обласної ради.

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники змогли отримати вичерпні консультації. Ті звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, були взяті на контроль для детального вивчення та вжиття відповідних заходів.
До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради