Депутат на прямому телефонному зв’язку з мешканцями територій

Проєкт «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати  мешканцям регіону у вирішенні проблемних питань. Це довела чергова пряма «гаряча» лінія на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР, яка відбулась 11 вересня 2019 року. Цього разу з жителями області спілкувався депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, Тарасов Володимир Григорович.

Скористались можливістю поспілкуватись з депутатом мешканці м.Бердянськ, м.Енергодар, а також Більмацького, Веселівського та Кам’янсько-Дніпровського районів.

Переважна більшість питань стосувались житлово-комунальної сфери.  Так, зокрема, житель м.Бердянськ поскаржився депутату на нецільове використання коштів правлінням ОСББ, в якому він проживає.

Продовжують хвилювати мешканців віддалених куточків і питання ремонту доріг. Так, цього разу на занедбаний стан доріг поскаржились мешканці Більмацького та  Кам’янсько-Дніпровського районів.

Володимир Тарасов уважно та виважено підійшов до кожного дзвінка та до кожної озвученої проблеми заявників. Ті, звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, були взяті на контроль для вжиття відповідних заходів реагування.

 

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.