В Запорізькому обласному контактному центрі відбулась пряма телефонна лінія, присвячена питанням соціального захисту населення

Одними з найактуальніших питань, з якими найчастіше звертаються громадяни, є питання соціального захисту населення.  Так, протягом першого півріччя 2019 року до обласного контактного центру надійшло 7285 звернень, що стосуються цієї тематики.

Зважаючи на збільшення кількості звернень соціального спрямування в обласному контактному центру 26 вересня було проведено пряму телефонну лінію з заступником директора Департаменту соціального захисту населення, начальником управління Запорізької обласної державної адміністрації – Кривошей Катериною Юріївною.

За порадою та допомогою до Катерини Кривошей звернулись мешканці м.Запоріжжя та м.Енергодар, а також Більмацького та Оріхівського районів.

Найбільша кількість звернень стосувалась питань призначення субсидій. Зокрема, мешканка Оріхівського району висловила подяку працівникам Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації та попрохала допомогу у вирішенні питання щодо нарахування субсидії разом з пенсійними виплатами.

Окрім питань призначення житлової субсидії заявники порушували й інші питання соціального захисту. Так, заявниця з Більмацького району поцікавилась щодо термінів, в які виплачується соціальна допомога одиноким матерям після подачі відповідних документів до Управління соціального захисту населення.

Не менш актуальними залишаються й питання пенсійного забезпечення. За роз’ясненнями щодо можливості підвищення пенсійних виплат дітям війни звернулась мешканка Більмацького району.

Катерина Кривошей уважно та виважено підійшла до кожного дзвінка та кожної порушеної заявниками проблеми. На всі питання було надано вичерпні відповіді, а за тими зверненнями, які потребують додаткового часу на опрацювання, буде вжито відповідні заходи реагування.

 

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.