Фахівці системи безоплатної правової допомоги продовжують консультувати мешканців області з актуальних питань

В рамках Меморандуму про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР щомісяця проводяться прямі тематичні лінії за участі фахівців системи безоплатної вторинної правової допомоги. Чергова пряма телефонна лінія відбулась 15 жовтня 2019 року.

Під час проведення телефонної лінії за правовою консультацією звернулись мешканці м.Бердянськ, Веселівського, Михайлівського, Пологівського та Якимівського районів. Порушені питання стосувались переважно процедури надання адвоката на безоплатній основі для захисту своїх законних прав та інтересів.

Мешканка Пологівського району звернулась за правовими роз’яснення щодо порядку вирішення суперечок із сусідом з приводу усунення перешкод у користуванні приватною власністю.

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники отримали вичерпні консультації щодо захисту своїх конституційних прав.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства можна звертатися до установ системи безоплатної правової допомоги за адресами:

  • Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях – м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 77, 8-й поверх, тел. (061) 224-44-50, офіційний сайт:zaporizhya.legalaid.gov.ua, ел.адреса:office.zaporizhya@legalaid.gov.ua;
  • Перший Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 77, 2-й поверх, тел. (061) 764-60-77, ел.адреса:zaporizhya1.zaporizhya@legalaid.gov.ua;
  • Другий Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Запоріжжя, майдан Профспілок, буд. 5, тел. (061) 239-07-07, ел.адреса:zaporizhya2.zaporizhya@legalaid.gov.ua;
  • Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, буд. 99, тел. (096) 523-98-55, ел.адреса:  melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua;
  • Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  – м. Бердянськ, вул. Свободи, 115/Богуславського, буд. 8,  1-й поверх (будівля санепідемстанції),  тел. (06153) 4-89-42, ел.адреса:berdyansk.zaporizhya@legalaid.gov.ua.