Депутати Запорізької обласної ради використовують телефонний зв’язок для допомоги мешканцям області

23 жовтня 2019 року в Запорізькому обласному контактному центрі відбулась чергова пряма телефонна лінія. На прямому телефонному зв’язку з мешканцями області був депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету, Хвостак Василь Володимирович.

Під час проведення прямої телефонної лінії дзвінки надходили переважно з м.Запоріжжя. При цьому, найбільш активними були мешканці Шевченківського району – виборчого округу, за яким закріплений депутат обласної ради, Василь Хвостак.

Багато додзвонювачів скористались нагодою та висловили подяку Василю Володимировичу за допомогу у вирішенні проблемних питань. Зокрема, працівники Матвіївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів подякували за неодноразову допомогу навчальному закладу. Ініціативна мешканка м.Запоріжжя висловила подяку за сприяння у ремонті дитячого протитуберкульозного санаторію. Житель будинку №5 по вул.Вороніна м.Запоріжжя висловив подяку за облаштування дитячого майданчику на прибудинковій території.

Порушувались також і питання транспорту, зокрема перевезення на муніципальних автобусах осіб, які обмежені у пересуванні. З даною проблемою звернулась жителька Заводського району м.Запоріжжя та поскаржилась на труднощі, які вона змушена щоразу відчувати при поїздках та автобусі №29. Жінка пересувається за допомогою інвалідного візку та щоразу має проблеми з тим, щоб зайти до салону транспорту через те, що водії відмовляються спускати пандуси.

Всі звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, Василь Хвостак взяв під особистий контроль. На всі інші питання заявникам було надано вичерпні роз’яснення в ході телефонної розмови.

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.