В Контактному центрі відбулась пряма телефонна лінія Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

В рамках належної організації проєкту «Я МАЮ ПРАВО» та з метою розширення можливостей доступу усіх бажаючих до отримання правової допомоги в Запорізькому обласному контактному центрі 29 жовтня 2019 року було проведено пряму телефонну лінію з начальником Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Васильцовим Сергієм Анатолійовичем та заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Проценко Антоном Юрійовичем.

Заявники порушували питання реєстрації громадських організацій та термінів, в які державний реєстратор має розглянути відповідну справу.

Окрім цього, мешканка м.Бердянськ цікавилась процедурою та термінами виплати надбавок до пенсії дітям війни за рішенням суду.

На всі питання заявникам було надано вичерпні роз’яснення та фахові поради щодо можливих шляхів вирішення проблем.

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.