Депутати Запорізької обласної ради «тримають руку на пульсі» актуальних проблем мешканців регіону

В Запорізькому обласному контактному центрі 30 жовтня відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями регіону спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, Клімченко Олена Василівна.

За порадою та допомогою до Олени Клімченко звернулись мешканці Веселівського, Запорізького, Михайлівського та Пологівського районів. В основному, заявники порушували питання охорони здоров’я. Традійно, декілька додзвонювачів звернулись з проханням надати матеріальну допомогу.

Так, пенсіонер з Пологівського району пожалівся на тяжкий стан здоров’я, через який він потребує проведення оперативного втручання. Чоловік знаходиться в скрутному матеріальному становищі та не має змоги оплатити оперативне втручання вартістю більше 50 тис. грн., а тому звернувся за сприянням зробити операцію на безкоштовній основі та надати матеріальну допомогу.

Заявниця поскаржилась на лікаря Василівської центральної районної лікарні, який не надав допомогу її матері під час післяопераційного періоду реабілітації. Дане питання Олена Клімченко взяла під особистий контроль та надала роз’яснення щодо можливих шляхів оскарження дій лікаря до відповідних органів виконавчої влади.

Ще один дзвінок стосувався можливої реорганізації Комунальної установи «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної ради. Прохання не допустити реорганізації закладу порушила мешканка Веселівського району, яка наголосила на важливому значенні діяльності даного медичного закладу для людей, які мають ендокринні захворювання.

Порушувались також питання соціального захисту населення. Так, мешканка Запорізького району, одинока мати, яка виховує двох дітей, звернулась з питанням надання соціальної допомоги, яку в поточному місяці жінці виплатити меншу за розміром, ніж, звичайно.

Олена Клімченко уважно підійшла до кожної проблеми та надала вичерпні роз’яснення з порушених питань. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.