Обласний контактний центр забезпечує прямий телефонний зв’язок обласної влади з мешканцями регіону

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувалася керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло сім дзвінків від жителів міста Запоріжжя та Запорізького району, а також Кам’янсько-Дніпровського та Приморського районів.

Звернення стосувалися вже традиційної тематики: нарахування субсидії, виплати соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, оформлення земельних ділянок тощо.

Так, пенсіонерка, що переїхала з м. Оріхова до родичів у м. Запоріжжя, не може переоформити пенсію та владнати своє житлове питання. Жителька Запорізького району поскаржилася на те, що в школі вчителька неуважно ставиться до її  дитини. Жінка, що проживає у Шевченківському районі міста, звернулася за допомогою з приводу оформлення у власність земельної ділянки у Бердянську. Представники Дніпровського району Запоріжжя скаржаться на відсутність гарячої води. Із села Ботієво Приазовського району просять владу посприяти у вирішення питання ремонту доріг у  їхньому селі.

На пряму лінію здебільшого надходили звернення від громадян малозахищених верств населення, яких турбують питання  надання матеріальної чи соціальної допомоги, лікування тощо .

На всі запитання Зінаїда Бойко надала інформацію та  роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.