Під час чергової прямої лінії мешканці регіону порушили актуальні питання транспорту перед заступником голови облдержадміністрації

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувався заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 12 дзвінків від жителів міста Запоріжжя та Енергодар, а також Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського, Михайлівського та Бердянського районів.

Найбільше звернень громадян стосувалися організації перевезень громадським транспортом на міжміських маршрутах. Так,  житель Кушугума Олександр Тітов поскаржився на незадовільну роботу автотранспортного підприємства, а саме пільгових перевезень. Жителька села Нижня Хортиця Юлія Кравченко повідомила про заміну перевізником автобусів середньої місткості на спринтери. Одразу четверо заявників попросили сприяння обласної влади у відновленні автобусного маршруту 192а Критий ринок —Володимирівське.

Андрій Антонов наголосив, що обласна влада постійно тримає на контролі питання пасажирських перевезень.

– Нині в області триває процес пасажирообстеження. По його завершенні буде оновлюватися маршрутна мережа регіону. Тож усі заяви  жителів області обов’язково будуть враховані, – підкреслив Андрій Антонов. 

Посадовець також взяв на контроль інші звернення, зокрема стосовно відключення газопостачання у приватній оселі у Михайлівському районі, незадовільного стану доріг у Кам’янсько-Дніпровському районі, погашення заборгованості із заробітної плати на одному з підприємств міста Енергодар.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.