Депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро поспілкувався з мешканцями регіону

В Запорізькому обласному контактному центрі 29 листопада 2019 року відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями Запорізької області спілкувався депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Майстро Дмитро Миколайович.

Протягом телефонної лінії за допомогою до депутата звернулись мешканці м.Бердянськ, а також Веселівського, Кам’янсько-Дніпровського, Приазовського та Якимівського районів.

Порушувались питання різноманітного характеру. Традиційно порушувались питання соціального захисту населення та охорони здоров’я. Так, мешканка м.Бердянськ звернулась за матеріальною допомогою на лікування та попрохала надати роз’яснення щодо можливої відміни груп інвалідності. А заявниця з Якимівського району попрохала посприяти у призначенні соціального працівника.

Сфера житлово-комунального та дорожнього господарств також не втрачає своєї актуальності. Житель м.Кам’янська-Дніпровська порушив перед Дмитром Майстро низку  питань, таких як ремонт дороги, затоплення підвалів житлового будинку та інші.

Заявник, який проживає у Веселівському районі, висловив думку щодо реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою.

Дмитро Майстро приділив увагу кожному заявнику, уважно вислухав всі пропозиції та пообіцяв взяти їх до уваги. Окремі звернення, які потребують додаткового часу для опрацювання, будуть взяті на контроль для вжиття відповідних заходів реагування.

 

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.