Депутати Запорізької обласної ради на прямому телефонному зв’язку з мешканцями регіону

Запорізький обласний контактний центр продовжує виступати сполучною ланкою між представниками депутатського корпусу та мешканцями області за допомогою проведення прямих телефонних ліній. Чергова пряма лінія відбулась сьогодні, 9 грудня 2019 року. З мешканцями області спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва, Луценко Катерина Василівна.

Дзвінки надходили з різних міст та районів Запорізької області.

Громадський діяч м.Запоріжжя порушила досить гостре питання щодо утримання лебедів, які знаходяться на території КП «Дубовий гай». Жінка наголосила, що птахи не перебувають на балансі КП “Дубовий гай”, а отже на їх утримання фінансування не виділяється. Дане питання Катерина Луценко взяла під особистий контроль та пообіцяла допомогти у його вирішенні.

Вимушено переміщена особа з м.Бердянськ попрохала надати роз’яснення щодо процедури оформлення оренди земельної ділянки. Окрім цього, заявниця звернулась з проханням надати родині продукти харчування, оскільки жінка одна виховує двох неповнолітніх дітей.

А жителька Оріхівського району звернулась з питанням процедури отримання земельної ділянки у власність.

На всі питання  заявникам були надані вичерпні роз’яснення. Ті звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, Катерина Луценко взяла під особистий контроль та пообіцяла надати відповідну допомогу.

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.