«Гаряча лінія» забезпечує постійний зв’язок між обласною владою та населенням

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з громадянами спілкувалася заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук. Загалом на «гарячу лінію» надійшло 12 дзвінків від жителів Запоріжжя, Енергодара та інших населених пунктів області.

Проблеми, з якими зверталися додзвонювачі, стосувалися виплати соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства та багатьох інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Приміром, жителька Енергодара звернулася з проханням розв’язати проблему несправності ліфтів у багатоквартирних будинках міста. Вона зазначила, що мешканцям багатоповерхівок важко ходити пішки, особливо це стосується людей похилого віку. Тому більшість з них вимушені залишатися у своїх домівках, не маючи змоги вийти до лікарні або магазину. Як повідомила Марина Кудерчук, уже проведено обстеження ліфтів та заплановано ремонтні роботи.

Запоріжанка звернулася з проханням посприяти у вирішенні питання реконструкції інженерних мереж та ремонту багатоквартирного будинку, в якому вона проживає.

На «гарячу лінію» також надійшов дзвінок від запоріжанки, яка внаслідок ампутації кінцівки отримала інвалідність. Вона звернулася з проханням про виділення їй інвалідного візка та протезу.

На всі питання Марина Кудерчук надала інформацію чи роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідні заходи реагування. Проблемні питання, вирішення яких потребує ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль.

До відома громадян
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону:
0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю