«Гаряча лінія» забезпечує постійний зв’язок між обласною владою та мешканцями регіону

В обласному контактному центрі 16 січня відбулася перша в 2020 році пряма «гаряча лінія» в рамках проєкту “Влада на зв’язку з громадськістю”. З жителями області спілкувався заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 13 дзвінків від жителів міста Енергодар та Токмак, а також Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського, Приазовського, Василівського, Більмацького та Мелітопільського районів області.

Більшість звернень традиційно стосувалися проблемних питань сфери соціального захисту (виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення), житлово-комунального господарства та багато інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Так, мешканці Оріхівського району звернулися з проханням забезпечити в районі ремонт місцевих доріг. У Більмацькому районі пенсіонерка поскаржилася на погану роботу «швидкої» допомоги.

Одразу кілька пенсіонерів з різних районів області заявили, що не можуть отримати доплату до пенсії, яку їм мали нарахувати.

Також кілька звернень з Приазовського району стосувалися високої ціни на вугілля для опалення будинку.

Під час «гарячої» лінії кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення.

Проблемні ж питання, розв’язання яких потребує певного часу для опрацювання, Андрій Антонов взяв під особистий контроль.

Довідково.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю