«Гаряча лінія» допомагає доносити до обласної влади проблеми жителів територій

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувалася керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 10 дзвінків від жителів міста Запоріжжя, а також Кам’янсько-Дніпровського, Якімівського, Оріхівського, Приазовського, Мелітопільського та Запорізького районів області.

Більшість звернень стосувалися проблемних питань сфери соціального захисту, зокрема, виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення. Також звернення жителів стосувалися житлово-комунального господарства, оздоровлення чи лікування, роботи громадського транспорту, ремонту доріг тощо.

Так, мешканці Мелітопольського району звернулися з проханням забезпечити в районі ремонт місцевих доріг.

Мешканці с. Нижня Хортиця Запорізького району поскаржилися на недостатність єдиного маршруту, який вивозить пасажирів у місто, та звернулись з проханням надання для перевезень великогабаритних автобусів.

У м. Запоріжжі люди скаржаться на високі тарифи на обслуговування прибудинкової території.

Левова частина звернень поступила від мешканців області пенсійного віку, які звернулися за матеріальною допомогою на лікування та соціальний супровід.

Також актуальним питанням для мешканців територій залишається питання діяльності громад та можливості об’єднання територій з вже існуючими громадами. Зінаїда Бойко пояснила, що малочисельні громади виявилися неспроможними та не мають розвитку надання кваліфікованих послуг, які мають отримувати мешканці. Тому наразі розглядаються можливості укрупнення громад шляхом об’єднання до спроможних громад.

Під час «гарячої» лінії кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування. Проблемні ж питання, розв’язання яких потребує певного часу для опрацювання, Зінаїда Бойко взяла під особистий контроль.

Довідково

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністрації, обласної ради.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю