Мешканці області отримали роз’яснення щодо новацій в сфері пенсійного законодавства

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувалася начальник Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області Світлана Жмурко. Фахівець надала консультації та роз’яснення  щодо новацій у сфері пенсійного забезпечення.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 15 дзвінків від жителів області. Жодне з «гарячих» питань не залишилось без обґрунтованої відповіді.

Теми, які викликали найбільшу зацікавленість у громадян, стосувалися порядку розрахунку різних видів пенсій, умов та термінів перерахунків пенсійних виплат різним категоріям пенсіонерів у 2020 році, мінімального страхового стажу, який потрібен для виходу на пенсію.

Особливу увагу було приділено новим онлайн-сервісам Пенсійного фонду: веб-порталу електронних послуг, призначенню пенсії в «один дотик» («е-пенсія»), мобільному додатку «Пенсійний фонд».

Посадовець при спілкуванні наголошувала, що впровадження сучасних електронних сервісів спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом, дозволяє зменшити час на особисте відвідування установи, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг.

Головним управлінням ПФ у Запорізькій області в повному обсязі завершено фінансування пенсійних виплат січня поточного року. На ці цілі спрямовано кошти в сумі 1,77 млрд. грн.

 

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області  та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації