Депутати Запорізької обласної ради продовжують допомагати жителям територій у вирішенні проблемних питань

В рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» 30 січня 2020 року відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями області спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

Серед питань, які заявники традиційно порушують перед депутатами, лунали прохання про надання матеріальної допомоги. Людмила Любім пояснила всім заявникам нові зміни у порядку її призначення.

Окрім цих питань, мешканці області цікавились захистом своїх прав у сфері нових змін в оплаті за газопостачання.

Директор навчального закладу подякував Людмилі Любім за неодноразове надання допомоги, а також уточнив інформацію про стан розгляду проєктів щодо благоустрою території школи.

На всі запитання додзвонювачі отримали вичерпні відповіді та поради. За окремими зверненнями буде вжито відповідні заходи реагування.

Довідково

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністрації, обласної ради.