Голова Запорізької обласної державної адміністрації на прямому телефонному зв’язку з мешканцями регіону

10 лютого в обласному контактному центрі голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок провів пряму «гарячу лінію» з мешканцями області. До посадовця звернулися жителі Бердянська, Мелітополя, Більмацького, Приазовського, Веселівського, Пологівського та Якимівського районів.

Проблеми, з якими звертались додзвонювачі, стосувалися пенсійного забезпечення, медицини, житлово-комунального господарства, земельних питань та багатьох інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Найактивнішими заявниками на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації були мешканці Більмака. Так, надійшло колективне звернення від мешканців одного з сіл району щодо підвищення тарифів на воду. Заявникам було роз’яснено, що нові тарифи на воду затвердили 4 лютого 2020 року на засіданні НКРЕКП. Вже з лютого-березня усі українці платитимуть за воду за новими цінами. Більшість місцевих жителів цікавились питаннями щодо земельного законодавства. Серед озвучених питань: оренда земельних паїв, сінокосів, переоформлення договорів тощо. Щодо видачі земельної ділянки прохала сприяння жителька Бердянська.

З Якимівського району звернувся військовослужбовець з питанням щодо виділення земельної ділянки, адже поки чоловікові не вдалося оформити земельну ділянку в місцевому управлінні Держгеокадастру.

Працівники Бердянського порту зателефонували з проханням приділити увагу кадровим призначенням на державному підприємстві. На що Віталій Туринок пояснив, що озвучене питання вже знаходиться на розгляді у Міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

Жителька Мелітополя просила сприяння у зв’язку із невиплатою заробітної плати приватним підприємцем, закриття аптеки турбує жителів с. Нововасилівка Приазовського району, а проблеми з нарахуванням пенсії у заявниці з Більмака.

На всі питання Віталій Туринок надав інформацію чи роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування. Проблемні питання, вирішення яких потребує ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль.

Довідково:

поставити запитання та повідомити про проблеми мешканці області мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  розміщені на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/