Депутати продовжують підтримувати телефонний зв’язок з мешканцями регіону

На базі Запорізького обласного контактного центру відбулась 10 березня відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями регіону спілкувався депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Роман Олександрович Кузьменко.

Мешканці області порушували перед депутатом наболілі питання та скориставшись нагодою розповіли про найбільш актуальні проблеми територій.

Пенсіонер, який проживає в обласному центрі, поскаржився на незадовільний стан покрівлі у багатоповерховому будинку.

Заявник з Кам’янсько-Дніпровського району порушив питання роботи центральної районної лікарні та звернув уваги на недоліки з боку персоналу медичного закладу.

Окрім цього, традиційно лунали питання соціального захисту населення та комунального господарства.

Роман Кузьменко уважно поставився до кожного дзвінка, надав вичерпні роз’яснення. За окремими зверненнями буде надіслано депутатські звернення для вжиття відповідних заходів.

Довідково:

поставити запитання та повідомити про проблеми мешканці області мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  розміщені на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/