Питання протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на постійному контролі обласної влади

15 жовтня на базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма тематична лінія, присвячена проблемним питанням галузі охорони здоров’я, а також протидії поширенню гострій респіраторній хворобі COVID-19, під час якої на запитання відповідала заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна.

За допомогою до заступника звернулись 9 мешканців Запорізької області. Дзвінки надходили переважно з м.Запоріжжя, а також К-Дніпровського, Пологівського та Якимівського районів.

Більшість питань стосувались сфери охорони здоров’я та соціального захисту населення. Так, заявники порушували питання безкоштовного проходження ПЛР-тестування, роботи закладів охорони здоров’я, процедури лікування хворих на COVID-19 тощо.

Наприклад, мешканка обласного центру, яка хворіє на COVID-19, звернулась за допомогою матері, яка підпадає під зону ризику у зв’язку з віком. Зі слів жінки, її мати похилого віку нещодавно також відчула значне погіршення стану здоров’я, а отже потребує лікування.

Окрім цього заявники також  стурбовані станом житлово-комунальної сфери. Зокрема, мешканка Дніпровського району м.Запоріжжя висловила обурення незадовільним станом доріг, які не були приведені в належний стан після проведення ремонтних робіт працівниками КП «Водоканал».

Олена Теряєва уважно підійшла до кожного дзвінка та особисто перейнялась кожною проблемою. На всі питання заявникам були надані вичерпні відповіді та надані доручення профільним департаментам.