Про актуальні питання-на прямому телефонному зв’язку з мешканцями області

Навіть, в період карантину керівництво області продовжує підтримувати зв’язок із мешканцями регіону. Цього разу учасником прямої телефонної лінії на базі Запорізького обласного контактного центру був заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Тишечко Віталій Володимирович.

Дзвінки переважно надходили з обласного центру, Більмацького та Мелітопольського районів.

Ініціативні мешканці селища Більмак не полишають надію перейменувати свій населений пункт. А тому звертались до Віталія Володимировича з проханням підтримати дане рішення на черговій сесії обласної ради.

Дуже гостро стоїть  питання доплати медичним працівникам, які контактують із хворими на COVID-19. Віталій Тишечко в розмові із заявниками наголосив, що дане питання перебуває на особливому контролі обласної влади. Окрім цього зазначив, що наразі опрацьовується  механізм страхування медичних працівників, які контактують із хворими на COVID-19.

Мешканка Мелітопольського району пожалілась на відмову у наданні субсидії. Віталій Тишечко особливо перейнявся даною проблемою та пообіцяв в межах повноважень допомогти.

За результатами проведення прямої лінії було надано доручення керівникам профільних департаментів облдержадміністрації. Кожен заявник отримав вичерпну відповідь на свої питання.