Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко на прямому зв’язку із громадянами

Керівництво Запорізької обласної ради приділяє постійну увагу роботі з  громадянами. Так, 17 лютого із мешканцями області під час прямої лінії спілкувався заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Користуючись нагодою, до посадовця звернулись заявники з різноманітних питань. Так, наприклад житель Веселівського району поскаржився на відсутність електропостачання у ФАПі у своєму населеному пункті. Дане питання Владислав Ігорович взяв під особистий контроль та запевнив, що будуть вжиті оперативні заходи реагування, адже заклади медичної сфери не можуть залишатись без електроенергії.

Порушувались питання соціального захисту населення та охорони здоров’я. Зокрема, мешканець Мелітопольського району пожалівся, що йому впродовж декількох років не надають соціального працівника. Окрім цього, він  не може укласти декларацію із сімейним лікарем, оскільки в медичному закладі його населеного пункту вільних сімейних лікарів не залишилось.

Ще одна мешканка м.Запоріжжя, особа з інвалідністю 1-ї групи, попрохала надати інвалідний візок, адже старий вийшов із ладу.

Чисельними є питання житлово-комунальної сфери. Додзвонювачі скаржились на неналежне прибирання сміття у м.Запоріжжя, проблеми у нарахуванні та оплати за газопостачання тощо. У зв’язку із погіршенням погодних умов, важливим залишається питання своєчасного посипання внутрішньобудинкових доріжок піщано-сольовою сумішшю задля уникнення травматизму, адже родичка однієї із заявниць зіштовхнулась з такою проблемою та отримала складну травму ноги.

На всі питання було надано вичерпні роз’яснення та надано відповідні доручення.

Окрім цього, після завершення прямої телефонної лінії Владислав Куценко ознайомився із роботою Запорізького обласного контактного центру та подякував його працівникам за співпрацю.