Обласна влада провела “гарячу лінію” з питань ЖКГ

19 лютого в обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями Запорізького краю поспілкувався директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко.

Дзвінки переважно надходили з обласного центру та Василівського району. Загалом посадовцю зателефонували 13 осіб.

Усі питання мешканців області стосувалися сфери ЖКГ. Зокрема, жителі Запоріжжя зверталися з проханням роз’яснити зміни в тарифах на опалення та субсидування комунальних витрат. Віталій Литвиненко повідомив, що до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть тепло, а вартість послуги постачання опалення та гарячої води у багатоквартирні будинки не зміниться. Якщо зростатиме вартість інших комунальних послуг, то пропорційно буде збільшуватися житлова субсидія у тих, хто її отримує.

Значна кількість звернень мешканців обласного центру стосувалася діяльності керуючої компанії “Місто для людей”. Запоріжці скаржилися на низьку якість сервісу. 

Під час «гарячої» лінії кожному, хто телефонував,  надано роз’яснення. Відповідно до норм чинного законодавства всім заявникам буде надіслано офіційну відповідь. За окремими зверненнями передбачено вжиття оперативних заходів реагування.

Окрім цього, одразу після завершення прямої лінії Віталій Литвиненко провів навчання з працівниками Запорізького обласного контактного центру з питань діючих тарифів на комунальні послуги та порядку їх встановлення.

Щиро дякуємо за корисне спілкування!

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю