Запоріжцям роз’яснили новації в освітній сфері

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями краю поспілкувався тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

До посадовця з питаннями сфери освіти та науки звернулося 6 мешканців області. Дзвінки переважно надходили з обласного центру, міста Бердянська та Запорізького району. Серед іншого жителі регіону задавали питання стосовно реформування мережі закладів загальної середньої освіти, зокрема, підвезення дітей до навчальних установ у громадах тощо.

Віктор Захарчук зазначив, що на сьогодні в країні триває системна трансформація освітньої сфери. Її основна мета – забезпечити високу якість навчання на всіх рівнях. Зокрема, згідно із законодавчими змінами 2017 року, продовжується визначення типів закладів освіти на кожній території. Усі питання щодо створення та функціонування шкіл знаходяться у компетенції органів місцевого самоврядування, які і визначають подальшу долю кожного закладу.

Під час «гарячої» лінії кожному, хто телефонував, надане роз’яснення. Відповідно до норм чинного законодавства всі заявники отримають офіційну відповідь.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю