Відбулась “пряма лінія” з питань медицини

Сьогодні в обласному контактному центрі під час чергової прямої телефонної лінії з мешканцями регіону поспілкувалася заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик.

Посадовиці зателефонували 7 мешканців Запорізького краю. Найбільше дзвінків надійшло від жителів обласного центру, м. Бердянськ та м. Мелітополь.

Заявники зверталися за роз’ясненнями щодо роботи окремих закладів охорони здоров’я, процедур оформлення різних документів, причин відсутності необхідних вакцин для регулярних щеплень та ліків окремих категорій. 

Крім того, мешканці області цікавилися питанням перебігу в області кампанії з вакцинації від COVID-19, в тому числі, наявності залишкових доз вакцини. Марина Воловик зазначила, що сьогодні вакцинацію проводить одна бригада, але найближчими днями до роботи приступають ще чотири. Наразі розробляють їх маршрути.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, надано всі роз’яснення. Також, відповідно до норм чинного законодавства, заявники отримають офіційну відповідь.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю