Депутат Запорізької обласної ради відповів на запитання мешканців регіону

Сьогодні 31 березня традиційно на базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма телефонна лінія. З мешканцями області спілкувався депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації, Колесников Вячеслав Ігорович.

Лінія вийшла по-справжньому «гарячою», адже загалом надійшло 14 дзвінків. Левова частка питань, озвучених під час гарячої телефонної лінії, стосувалась функціонування госпітального відділення на базі Запорізької обласної клінічної лікарні. Вячеслав Колесников поінформував заявників, що 18 березня, на сесії Запорізької обласної ради, депутати  ухвалили рішення про відновлення роботи госпітального відділення.

Мешканці Розівської об’єднаної територіальної громади прохали про особисту зустріч з депутатом для обговорення найбільш наболілих питань.

Традиційно заявники порушували питання житлово-комунальної сфери. Так, мешканець Смирновської об’єднаної територіальної громади поскаржився на невиплату компенсації згідно постанови КМУ № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії».

А житель Степненської громади пожалівся, що староста змушує виносити колодязь водопостачання за межі будинку.

Порушувались також і питання благоустрою територій. Так, підприємець з міста Енергодар звернулась з приводу відновлення тротуару біля її магазину.

На всі питання Вячеслав Колесников надав вичерпні роз’яснення. За окремими зверненнями будо вжито відповідних заходів реагування.