Депутат обласної ради Аскад Ашурбеков відповів на питання жителів Запоріжжя та області

«Гаряча» лінія з депутатом обласної ради, секретарем постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою  Аскадом Ашурбековим відбулася сьогодні в обласному контактному центрі.

Телефонували на гарячу лінію жителі Запоріжжя та громад області. Зокрема, дзвінки надійшли з Токмака, Кам’янко-Дніпровки та Гуляйпілля.

Наприклад, жителька з м. Токмак завернулася з проханням до депутата посприяти у будівництві тротуарних доріжок. Вона також запропонувала  побудувати біля школи №6 дитячий майданчик.

Жителі обласного центру акцентували увагу на питаннях соціального захисту, роботи парку «Дубовий гай» у карантинний період та проблемах транспортного забезпечення.

Зокрема, йшлося про 35-й маршрут громадського транспорту, який був закритий через нерентабельність. Додзвонювачка із Запоріжжя зазначила, що закриття маршруту було невиправданим та ускладнило життя мешканцям Комунарського району.

Жителі області, що спілкувалися з депутатом обласної ради Аскадом Ашурбековим, не лише ставили  питання, але й залишили низку пропозицій щодо їх вирішення.

– «Гаряча лінія» обласного контактного центру  – дуже зручний формат роботи з людьми, особливо під час посилення карантинних обмежень. Адже дуже важливо чути людей, мати зворотний зв’язок. Також це можливість оперативно відреагувати та надати допомогу тим, хто її потребує, – зазначив, підбиваючи підсумки «гарячої лінії», депутат обласної ради Аскад Ашурбеков. 

За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради