Навіть в умовах «червоного рівня» безпеки Запорізька обласна рада співпрацює з жителями районів і громад

В перший день роботи в умовах «червоного рівня» безпеки в регіоні голова Запорізької обласної ради Олена Жук провела пряму телефонну лінію із жителями області.

– Люди сьогодні потребують захисту і безпеки. Своїм прикладом хочу довести: органи місцевого самоврядування – на постійному зв’язку. І хоча деякий час я і мої колеги-депутати не зможуть проводити особисті прийоми, ми маємо забезпечити вирішення нагальних проблем наших виборців. Зокрема, ми приймаємо пропозиції, заяви і документи від громадян поштою або в електронному вигляді, – зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Поспілкувавшись із тими, хто зателефонував на пряму лінію call-центру, Олена Жук за допомоги співробітників комунальної установи «Запорізькій обласний контактний центр» Запорізької обласної ради зафіксувала прохання про виділення матеріальної допомоги на лікування, надання пільг інваліду дитинства, підтримала запоріжців, які хочуть отримати кредит в рамках обласної програми «Сільське подвір’я», і учасників АТО/ООС, що мають право на оформлення земельної ділянки.

Наступного тижня на прямому зв’язку із запоріжцями буде перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради