Керівництво області продовжують використовувати прямі лінії для спілкування з мешканцями регіону під час карантину

На базі обласного контактного центру пройшла чергова пряма «гаряча» лінія. Цього разу на запитання жителів регіону відповідав заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман. 

До посадовця за допомогою звернулося 7 мешканців обласного центру, Василівського та Запорізького районів.

Більшість звернень стосувалася житлово-комунальної сфери. Так, одна із мешканок Запоріжжя поскаржилася на відсутність газу в будинку. За її словами, після проведених профілактичних робіт газопостачання повернули не до всіх квартир. 

Окремо мешканці обласного центру порушували питання благоустрою. Зокрема, городянка поскаржилася на роботу пункту з прийому вторсировини, де постійно виникають пожежі та приймають крадене. Інша жителька м. Запоріжжя повідомила, що на її вулиці не відновили дорожнє покриття після проведеного ремонту водогону.

Також традиційно заявники задавали  питання щодо сфери охорони здоров’я та соціального захисту населення. Частина звернень стосувалася виділення матеріальної допомоги на лікування, підтримки осіб з інвалідністю, виплати субсидій.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Едуард Брутман надав вичерпні роз’яснення. Посадовець зазначив, що за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування, а всі питання вивчатимуть фахівці профільних Департаментів.  Всім заявникам відповідно до норм чинного законодавства надішлють офіційну відповідь.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю