Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім відповіла на проблемні питання жителів області

Проблеми житлово-комунального господарства, транспортного забезпечення, соціальні потреби та інші  актуальні теми  жителі області озвучили під час прямої телефонної лінії, яка пройшла 14 квітня в обласному контактному центрі.

До першого заступника голови облради звернулися жителі Якимівки з проханням про допомогу ОСББ, їх у селищі лише три. Заявники поскаржилися на відсутність програм з підтримки співвласників багатоквартирних будинків. Людмила Любім запропонувала заявникам скористатися можливостями обласної  програми  «Сільське подвір’я» та зауважила необхідність поновлення такої програми на рівні області, адже це не перше таке прохання від ОСББ територіальних громад.

Жителька обласного центру, що проживає на вулиці Кам’яногірська поскаржилася на тривалу відсутність газопостачання у багатоквартирному будинку. Людмила Любім звернула увагу на необхідність роз’яснити ситуацію про причини такого відключення й надати відповідь заявниці.

Пенсіонер із Кам’янки-Дніпровської озвучив одразу декілька соціальних проблем, важливих для літніх людей, в їх числі  – відсутність пільгових програм із зубопротезування. Заявники також цікавилися умовами отримання матеріальної допомоги, ділилися пропозиціями щодо доброустрою парків. По всім проблемним  питанням, які потребують вивчення і не отримали відповіді під час прямої лінії, будуть надані письмові роз’яснення.

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім подякувала працівникам  КУ «Запорізький обласний контактний центр» за оперативну роботу й  можливість для жителів області за будь-яких умов перебувати на зв’язку із владою. Це особливо важливо в умовах карантинних обмежень  на проведення особистих  зустрічей з громадою  депутатів обласної ради.

Телефон обласного контактного центру 0 800 503 508. Всі дзвінки безоплатні. Ознайомитися з графіком проведення прямих телефонних ліній можна на сайті обласної ради, або на  сайті комунального підприємства за посиланням  okc.zoda.gov.ua

За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради