Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов на прямому зв’язку з мешканцями регіону

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася чергова “гаряча” лінія з представниками влади. Цього разу на запитання громадян відповідав перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Володимир Шустов. 

До посадовця звернулося 6 людей. Найбільше звернень надійшло з міст Запоріжжя та Енергодар, а також Пологівського та Василівського районів. 

Переважно людей турбували питання підтоплень після тривалих злив. Так, у м. Енергодар мешканці поскаржилися на те, що домівки заливають грунтові води. Така ж проблема у жителів обласного центру та м. Камянка-Дніпровка Василівського району.

А у жителів м. Пологи проблема з питною водою – у 10 домах зовсім немає напору через ремонт водогону. Його розпочали, проте будівельні роботи наразі призупинено.

Також громадяни порушували питання стосовно соціального захисту населення. Так, на неякісну роботу соціальних працівників поскаржилися дві людини з селища Більмак Пологівського району.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Володимир Шустов надав вичерпні роз’яснення. Також заявникам відповідно до норм чинного законодавства надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

За інформацією  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю