Зінаїда Бойко поспілкувалася з мешканцями регіону

20 липня в обласному контактному центрі відбулася чергова пряма лінія представників обласної влади з жителями Запорізького краю. Цього разу з мешканцями спілкувалась керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Звернення надходили від жителів Запоріжжя, Бердянського та Мелітопольського районів.

Найбільше заявників турбували питання сфери соціального захисту та надання послуг громадянам. Так, одна жінка із Запоріжжя поскаржилася на роботу працівників Центру надання адміністративних послуг. За її словами,  до неї поставилися грубо та не виконали її запит.

Жителька Бердянського району поцікавилася питанням матеріальної допомоги. Громадянка повідомила, що отримує менше двох тисяч гривень пенсії, бо не має достатньої кількості страхового стажу, і тому потребує додаткової грошової підтримки.

Крім того, турбували заявників і проблеми житлово-комунального сектору, транспортної інфраструктури. Зокрема, один із мешканців Мелітопольського району поскаржився, що вже тривалий час у його громаді постійно ламається водогін, а ремонтувати не встигають.

Загалом, на всі звершення громадян Зінаїда Бойко надала відповіді. Також проблеми заявників детально вивчатимуть спеціалісти профільних підрозділів. За кожним зверненням громадяни отримають офіційну письмову відповідь.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю