На звернення громадян у телефонному режимі відповіла перший заступник голови облради Людмила Любім

Традиційно депутати та керівництво обласної ради відповідають на запити мешканців області під час «гарячих ліній», які проводить  КУ «Обласний контактний центр» Запорізької обласної ради.

Сьогодні до першого заступника голови обласної ради Людмили Любім громадяни зверталися щодо надання матеріальної допомоги на лікування, щодо фінансування з обласного бюджету ремонту центральної магістралі водопостачання в одному з сіл Веселівської громади, щодо передачі комунального майна на баланси громад і т.д.

Так, наприклад, житель Веселівської громади поскаржився, що на ремонт водогону у їхній громаді необхідна значно більша сума коштів, ніж обласна рада виділила на ці потреби.  Людмила Сергіївна зауважила, що  при розподілі коштів обласного бюджету враховувалися потреби усіх громад, а деяким з них взагалі не пощастило потрапити до переліку фінансування, адже можливості фінансування обмежені. Тим більше  реформа з децентралізації збільшила повноваження територіальних громад, а ремонт комунального майна та інфраструктурних об’єктів належить до їх відповідальності .

Також Людмила Любім пообіцяла посприяти у розв’язанні питання щодо виділення коштів на лікування ветерана ООС та обіцяла заявниці особисту зустріч для консультації.

Щодо передачі комунального майна на баланс громад та його подальшого використання, Людмила Сергіївна зазначила, що цей процес дуже тривалий і зараз знаходиться на етапі вивчення думок і побажань усіх зацікавлених сторін. Механізм врегулювання цього питання зараз формується.

Телефон обласного контактного центру 0 800 503 508. Всі дзвінки безкоштовні. Графік  прямих телефонних ліній можна знайти на сайті обласної ради, або на сайті комунальної установи «Обласний контактний центр» за посиланням: okc.zoda.gov.ua

 

За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради