Проєкт «Влада на зв’язку з громадськістю» допомагає жителям області залишатися на зв’язку з депутатами облради

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася пряма телефонна лінія, під час якої  на запитання від  мешканців області відповідала депутат облради Ніна Гурська.

Сьогодні, коли обмеження «червоної» карантинної зони для Запорізької області не дозволяють повною мірою проводити депутатські прийоми, КУ «Запорізький обласний контактний центр» надає  можливість громадянам  залишатися на зв’язку з представниками своїх територій в обласному депутатському корпусі. Приміром, жителька  Вознесенівського району поскаржилася на постійні прориви труби централізованого опалення у будинку, тож звернулася до депутата  з проханням по допомогу. Із Заводського району міста надійшло звернення щодо заміни ліфту, ремонту пандусу та налагодження роботи вентиляційної системи у квартирі. Зверталися до депутата також із проханнями по допомогу  у встановленні сміттєвих баків, ремонту внутрішньоквартальної дороги, асфальтування тротуарних доріжок біля будинку тощо. З області надійшли звернення від громадян щодо виплати матеріальної та соціальної допомоги (Пологівський та Василівський райони).

Ніна Гурська на всі питання надала вичерпні відповіді та роз’яснення. За заявами, які потребують більш детального вивчення будуть надіслані відповідні листи, а розв’язання озвучених  проблем  залишаться на особистому контролі депутата обласної ради й обласного контактного центру.  

Нагадаємо,  «гарячий» номер  КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради 0 800 503 508. З графіком прямих ліній  депутатів обласної ради можна ознайомитись на сайті установи http://okc.zoda.gov.ua або на сайті ЗОР.

 За інформацією відділу комунікацій Запорізької обласної ради