Під час прямої телефонної лінії з депутатом Запорізької облради, мешканці області порушували питання юридичного та соціального спрямування

Використання практики проведения прямих телефонних ліній на базі обласного контактного центру показує, що ця форма работи з населенням актуальна і дозволяє громадянам, не виходячи з дому, вирішувати свої життєві проблеми.

Підтвердженням цього стала чергова пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, головою постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Іриною Вишняковою, яка відбулась 20 серпня.

Поспілкуватись з депутатом мали можливість мешканці міста Запоріжжя, Якимівського, Приазовського, Бердянського та Більмацького районів. Впродовж години роботи «гарячої» лінії заявники порушували питання стосовно відновлення вуличного освітлення в селі Новоспаське Приазовського району, надання земельної ділянки, пасажироперевезення, про тяганину при розгляді справ у суді, щодо вирішення конфліктної ситуації між сусідами стосовно утримання домашніх тварин.

Особливої допомоги потребували малозахищені верстви населення. Це і отримання матеріальної допомоги, виплати субсидії на тверде паливо, перерахунок розміру аліментів тощо.

Жителі села Червоне Поле Якимівського району порушили питання стосовно оплати комунальних послуг через поштове відділення, які надходять до отримувача із запізненням, що спричиняє появу боргу та впливає на призначення субсидії, адже поштове відділення працює за окремим графіком, незручним для мешканців села.

В ході прямої телефонної лінії Ірина Вишнякова надавала роз’яснення та рекомендації заявникам з порушених питань, за окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради http://zor.gov.ua/