Фахівці обласного центру зайнятості на прямому телефонному зв’язку з мешканцями регіону

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, сприяння працевлаштуванню незайнятого населення, ефективному підбору кадрів для роботодавців регіону, проведення превентивної профілактичної роботи 18 грудня 2019 року на базі Запорізького обласного контактного центру було проведено пряму телефонну лінію з фахівцями Запорізького обласного центру зайнятості. Протягом години спілкування на запитання громадян відповідала заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко.

Протягом телефонної лінії загалом надійшло 21 звернення від мешканців регіону. Дзвінки надходили з різних куточків області. За порадою та допомогою до фахівців Центру зайнятості звернутись мешканці обласного центру, міст Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, а також Більмацького, Василівського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Пологівського,  Приазовського, Приморського та Чернігівського районів.

Заявників турбували питання працевлаштування, постановки на облік, допомоги у виборі майбутньої професії, перенавчання, підвищення кваліфікації, отримання ваучеру на навчання та ін. Роботодавці регіону цікавились умовами отримання компенсації ЄСВ за працевлаштування безробітних. Служба зайнятості сьогодні забезпечує кар’єрний супровід кожного співробітника, який підпадає під скорочення, просування їх на ринку праці та працевлаштування до набуття статусу безробітного. Громадян, що зателефонували на «гарячу» телефонну лінію, турбували питання працевлаштування людей передпенсійного віку.

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники отримали вичерпні роз’яснення та фахові поради щодо подальшого вирішення їх питань.

Довідково.

 Нагадуємо, всі послуги служби зайнятості безкоштовні.
Протягом січня-листопада 2019 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 56,5 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 9,6% менше минулорічного показника аналогічного періоду.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-листопада 2019 року 42,3 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 20,1 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного.

В Запорізькому обласному центрі зайнятості щоденно працює пряма телефонна лінія за тел. 236-14-71