Подарунки лебедям до Нового року

Проєкт «Влада на зв’язку з громадськістю» вкотре проілюстрував свою дієвість. Під час прямої телефонної лінії, яка відбулась 9 грудня 2019 року, на базі Запорізького обласного контактного центру з мешканцями регіону спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва, Катерина Луценко.

Під час телефонної розмови з депутатом небайдужа мешканка міста Запоріжжя висловила стурбованість що, на території КП «Дубовий гай» знаходяться лебеді, але корму на їх годування не вистачає. Жінка висловила прохання допомогти птахам.

Катерина Луценко оперативно підтримала ініціативу. Напередодні представники депутата разом з працівниками Запорізького обласного контактного центру передали необхідні продукти – овочі та фрукти – для годування лебедів працівникам КП “Дубовий гай”.

Співробітники парку подякували Катерині Луценко за небайдужість та висловили сподівання, що продуктів вистачить для годування лебедів на весь зимовий період.