Прямий зв’язок обласної влади з громадськістю допомагає оперативно розв’язувати проблеми

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувався заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло сім дзвінків від жителів міста Запоріжжя, а також Кам’янсько-Дніпровського та Гуляйпільського районів.

Звернення стосувалися нарахування субсидії, виплати соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, матеріальної допомоги на лікування тощо.

На пряму лінію здебільшого надходили звернення від громадян малозахищених верств населення, які мають потребу в  наданні матеріальної чи соціальної допомоги, на лікування тощо.

На всі запитання Володимир Тарасенко надав інформацію та  роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує більш ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль. 

Довідково. 

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради. 

 За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю