Питання соціального захисту населення на контролі обласної влади

Питання соціального захисту населення займають одну з лідируючих позицій у зверненнях, які подають заявники на «гарячу» лінію. Так, протягом 2019 року з даної тематики на обласну «гарячу» лінію надійшло 1654 звернення, що становить 11% від загальної кількості, а станом на 20 лютого 2020 року – 236.

Зважаючи на збільшення кількості звернень соціального спрямування 20 лютого 2020 року традиційно на базі Запорізького обласного контактного центру було проведено тематичну пряму телефонну лінію із заступником директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Кривошей Катериною Юріївною.

Протягом телефонної лінії надійшло 15 дзвінків від мешканців області. За порадою та допомогою до Катерини Кривошей звернулись жителі обласного центру, м.Токмак, а також Більмацького, Василівського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів.

Заявників, в основному, турбували питання нового порядку надання матеріальної допомоги.

Мешканка Гуляйпільського району поцікавилась пільгами, на які має право дитина-сирота після оформлення опіки.

Пенсіонер із Запорізького району висловив схвилювання з приводу неотримання готівкової субсидії на житлово-комунальні послуги протягом двох місяців.

Заявник з  Василівського району порушив питання затримки виплат регресу у зв’язку із травмуванням на виробництві.

Катерина Кривошей уважно підійшла до кожного питання, з якими звертались заявники, та надала вичерпні роз’яснення.

Окрім цього, у зв’язку із нововведеннями в сфері соціального захисту населення, зокрема змін в порядку надання адресної грошової допомоги, Катерина Кривошей провела навчання із співробітниками Запорізького обласного контактного центру, в ході якого відповіла на найбільш актуальні та поширені питання та роз’яснила основні зміни законодавства в соціальній сфері.

Довідково:

поставити запитання та повідомити про проблеми мешканці області мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  розміщені на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/