Запорізький обласний контактний центр здійснює цілодобовий прийом дзвінків

Фахівці комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради у зв’язку із введенням карантину на території Запоріжжя та області забезпечують цілодобове функціонування «гарячої» телефонної лінії.

Таке рішення було прийняте на час карантину. Станом на сьогодні, починаючи з 2 березня, фахівці контактного центру відреагували на близько 2100 дзвінків, приблизно 620 з них стосувалися епідеміологічної ситуації. Звичайно, що в умовах карантину, громадян цікавило багато питань, пов’язаних з роботою закладів охорони здоров’я, забезпечення масками, необхідними ліками та засобами особистої гігієни, наданням першої медичної допомоги людям із підозрою на коронавірус, веденням підприємницької діяльності в умовах карантину. Також людей цікавило питання росту цін на продукти харчування та медичні препарати. Деякі громадяни висловлювали скарги щодо роботи пасажирського транспорту та недотримання умов карантину.  Спеціалісти контактного центру надали усім фахову інформаційну допомогу та закликали запоріжців не панікувати, дотримуватися рекомендованих правил убезпечення від зараження.

Як вже повідомлялося на офіційному сайті обласної ради, в рамках реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, тимчасово призупинено особисті прийоми громадян керівництвом обласної ради. Призупинили проведення особистих прийомів громадян на період оголошення карантину також депути Запорізької обласної ради. Скасовані або переведені в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів.

Нагадаємо, що звернення до Запорізької обласної ради громадяни можуть надсилати на  поштову адресу м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, на електронну адресу обласної ради zor@zor.gov.ua або звертатися за телефоном до відділу документування, контролю за виконанням документів, звернення громадян та публічної інформації за номером  224-70-25. А також на телефон «гарячої»  лінії обласного контактного центру 0-800-503-508, яка приймає звернення цілодобово.

 

За інформацією відділу комунікацій Запорізької обласної ради