Депутат обласної ради провів телефонну лінію з мешканцями області

17 липня депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Дмитро Майстро провів пряму телефонну лінію із мешканцями області.

Поновили свою активність мешканці селища Більмак, які вкотре намагаються повернутись селищу історичну назву. Дмитро Майстро вислухав представників ініціативної групи та пояснив, які кроки необхідно здійснити для остаточного вирішення питання.

Окрім цього, традиційно лунали питання надання матеріальної допомоги від мешканців обласного центру та Чернігівського району.

Скористалась нагодою та поскаржилась на неналежне лікування в обласній клінічній лікарні мешканка Оріхівського району. Дмитро Майстро уважно поставився до цієї ситуації та пообіцяв надіслати відповідне депутатське звернення до контролюючих органів.

За результатами проведення прямої лінії всім заявникам було надано фахові роз’яснення.

Довідково:

поставити запитання та повідомити про проблеми мешканці області мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по четвер з  8.00 до 17.00, в п’ятницю з 8.00 до 15.45.

Дзвінки безкоштовні.