Колектив контактного центру оперативно реагує на проблемні питання заявників

З метою якісного надання роз’яснень заявникам з питань процедури проходження тестування на COVID-19 керівництвом обласного контактного центру сьогодні, 24 липня, було організовано навчання із завідувачем відділенням організації санітарно-гігієнічних досліджень ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Макаровим Дмитром Олександровичем.

В ході бесіди Дмитро Олександрович пояснив порядок та особливості проходження тестування в обласному лабораторному центрі та наголосив на тому, що даний центр є єдиним по області, який напряму співпрацює із Центром громадського здоров’я МОЗ України. Зокрема, тестування проводиться для всіх категорій замовників, які бажають зробити тест:

  • для дострокового припинення самоізоляції;
  • для виїзду закордон;
  • за власним бажанням.

Виключення становлять категорії населення, які мають будь-які симптоми гострої респіраторної інфекції, а отже мають відразу звертатись до сімейного лікаря та медичних закладів.

Перевагою вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру є можливість оперативно вносити дані ПЛР-тестування в мобільний додаток «Дій вдома», що є особливо корисно для тих, хто бажає достроково припинити самоізоляцію.

Окрім цього, працівники контактного центру отримали детальні роз’яснення щодо специфіки та відмінності ПЛР-тестування та тестування методом ІФА.

В ході конструктивного діалогу працівники контактного центру обговорили найбільш розповсюдженні питання, які порушують заявники та звернули увагу на виняткові ситуації з метою подальшого оперативного реагування та якісного надання консультацій.

Колектив обласного контактного центру щиро вдячний за корисну та цікаву бесіду та висловлює сподівання та подальшу співпрацю!

Більше детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті обласного лабораторного центру http://www.oblses.zp.ua/ та за номером телефону обласної «гарячої» лінії 0800-53-508.