Обласна влада залишається на прямому телефонному зв’язку із громадянами навіть у період карантину

На базі обласного контактного центру сьогодні, 28 жовтня, відбулась чергова пряма телефонна лінія. На прямому зв’язку із громадянами був заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Кардаш Віталій Анатолійович.

За допомогою до посадовця звернулись мешканці обласного центру, м.Бердянськ, а також Більмацького та Оріхівського районів.

Заявники переважно звертались з питань житлово-комунальної сфери. Зокрема, мешканка Шевченківського району м.Запоріжжя поскаржилась на відсутність послуги газопостачання.

Традиційно, порушувались і питання соціального захисту населення, з якими звертались в основному мешканці Більмацького району. Серед даної групи питань заявники скаржились на невідповідність у розмірі субсидії на придбання твердого побутового палива та його фактичної вартості. Лунали також питання надання матеріальної допомоги.

Віталій Кардаш уважно підійшов до кожного дзвінка, намагаючись індивідуально підійти до кожної проблемної ситуації. На всі звернення були надані вичерпні відповіді та надано доручення профільним департаментам обласної державної адміністрації.