Навіть пандемія коронавірусної хвороби не стає на заваді спілкуванню керівників Запорізької обласної ради із жителями регіону

29  січня 2021 голова Запорізької обласної ради Олена Жук і її перший заступник Людмила Любім провели насичену годину спілкування із запоріжцями. На пряму лінію телефонували представники більшості районів області.

Найпопулярніше питання – перейменування Більмака. Представники громадськості наполягають на тому, аби їхній населений пункт було перейменовано на Кам`янку. Як зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук, депутат Запорізької облради Олександр Машинський вже зареєстрував відповідне звернення про перейменування селища Більмак (таку назву селищі міського типу отримало в рамках декомунізації в грудні 2016 року) на Кам`янка. Депутати мають розглянути звернення на найближчій сесії.

Велика кількість дзвінків була і від жителів с. Ботієво, які наполягають на спроможності своєї громади і не хочуть бути в складі Приазовської ОТГ.

Результатом конструктивного спілкування голови Запорізької обласної ради Олени Жук і голови ОСББ «Ювілейний, 22/2» Лідії Чорноусової стала домовленість про можливу підтримку жителів цього будинку. Запоріжці розраховують на спів фінансування з боку влади, адже їхній 17-поверховий будинок руйнується на очах. Лідія Василівна, як і десятки запоріжців, що спілкувались сьогодні із Оленою Жук, вітали її із обранням головою Запорізької обласної ради.

– Ніколи не опускати крила перед труднощами!, – бажали успіху жителі області.     

Сьогоднішня пряма телефонна лінія стала початком позитивних зрушень і для села Петрівське Вільнянського району. Ірина Павленко, яка звернулась від імені сільської громади до керівників Запорізької облради, розповіла про проблеми з водопостачанням на цій території. Перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім порадила підготувати необхідний пакет документів, необхідний для завершення будівництва водогону. Після розгляду на профільних комісіях цей проєкт може бути включений до обласної програми «Питна вода», яка саме формується.

Цікавий діалог вийшов у Людмили Любім із жителем с. Лисогірка Запорізького району, краєзнавцем Петром Івановичем Кралевим. Він наголосив на необхідності розвитку лікарні і освітніх закладів для забезпечення робочими місцями жінок, які проживають на цій території. Переймається краєзнавець і занедбаним станом унікальної будівлі – садиби Миклашевського, яку треба зберегти для нащадків. Перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім підтримала думку Петра Кралева про розвиток виноградників на території Запорізького району.

– безумовно, слушна ініціатива. Адже ми докладаємо максимум зусиль для розвитку підприємництва на території Запорізької області, – зазначила Людмила Любім.

На жаль, традиційними залишились прохання літніх запоріжців про матеріальну допомогу на лікування. Більшість із тих, хто змушений збирати гроші на ліки та операції – онкохворі.   

Всі звернення, які надійшли під час «гарячої» лінії, будуть опрацьовані, і жителі області отримають зворотній зв’язок.

За інформацією відділу комунікацій Запорізької обласної ради