Народний депутат України поспілкувався з мешканцями територій

Сьогодні, 6 липня відбулась пряма телефонна лінія, під час якої з мешканцями Запорізької області спілкувався народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Кунаєв Артем Юрійович.

Загалом за годину спілкування надійшло 7 дзвінків. Телефонна лінія виявилась дійсно «гарячою», адже кожен із заявників порушував цілу низку питань перед народним обранцем.

Найбільш активними були мешканці м.Запоріжжя та Бердянськ, а також Запорізького та Пологівського районів.

Наприклад, мешканець м.Запоріжжя, особа постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС, звернувся з приводу навчання його доньки, як дитини з багатодітної родини, на бюджетній основі у вищому навчальному закладі.

А заявник із Пологівського району порушив питання соціального захисту населення, зокрема пожалівся на недобросовісне виконання своїх обов’язків соціальним працівником, а також з приводу перерахунку субсидії.

Питання житлово-комунального господарства порушували переважно мешканці м.Запоріжжя та м.Бердянськ, які прохали пояснити порядок ціноутворення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Пенсіонер з м.Бердянськ звернулась з питання пільгового проїзду в громадському транспорті м.Бердянськ. Жінка пожалілась, що наразі існують часові обмеження на перевезення пільгових категорій громадян, а тому попрохала зробити пільговий проїзд впродовж всього дня.

А заявниця із сел.Більмак попрохала врахувати її думку при збереженні нинішньої назви населеного пункту при розгляді даного питання на засіданні Верховної Ради України.

Артем Кунаєв уважно та виважено підійшов до кожного дзвінка, уважно вислуховуючи проблемні питання заявників. За результатами кожного дзвінка будуть направлені відповідні депутатські звернення для вжиття необхідних заходів реагування.