Запоріжці звертаються по допомогу до депутатів облради і отримують дієву підтримку

Сьогодні на базі обласного контактного центру відбулась чергова пряма лінія. 

На прямому зв’язку була депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Елліна Позднякова- Кирбят’єва.

По допомогу звернулись 6 мешканців Запорізької області. Найбільш активними були мешканці м. Запоріжжя. Також серед учасниками «гарячої» лінії стали жителі Пологівського району.

Традиційно, звертались з проханням надати матеріальну допомогу соціально незахищені верстви населення.

Залишаються актуальними питання житлово-комунального господарства. Так, мешканка Хортицького району поскаржилась на власників кафе, що знаходиться на першому поверсі, – воно порушує санітарні норми та пошкоджує систему вентиляції.

Ще одна жителька Хортицького району пожалілась на відсутність послуги газопостачання.

У зв’язку із змінами у нарахуванні субсидії, продовжують надходити скарги у відмові субсидії. З даного приводу звернулась мешканка Олександрівського району, якій відмовили в наданні субсидії через те, що в її квартирі зареєстрована, але не проживає неповнолітня онука.

Активна мешканка м. Запоріжжя звернула увагу на незадовільний стан Правобережного пляжу, який потребує проведення ремонтних робіт.

Елліна Позднякова-Кирбят’єва запевнила кожного заявника, що за всіма зверненнями будуть надіслані відповідні депутатські звернення для більш детального вивчення питання та вжиття необхідних заходів.