Народні депутати долучаються до вирішення проблем мешканців Запорізького краю

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася пряма лінія, під час якої з жителями нашого регіону поспілкувався народний депутат України Сергій Штепа.

Всього за допомогою до народного обранця звернулося восьмеро мешканців області.

Найбільше звернень надійшло від жителів обласного центру, Василівського, Пологівського та Мелітопольського районів.

Більше всього громадян турбували питання соціального захисту та земельної реформи. Так, одна заявниця із Пологівського району поскаржилися на те, що їй не надають послуги з соціального обслуговування. Також жителі однієї із громад Василівського району поскаржилися, що місцева влада хоче віддати в оренду декілька ділянок землі великому фермеру, а не їм – мешканцям громади, які написали заяви на отримання ділянок завчасно.

Мешканців обласного центру переважно турбували питання житлово-комунальної сфери. Громадяни просили сприяння у вирішення питань ремонтів в багатоквартирних будинках і роботи керуючих компаній, покращення культурної і спортивної інфраструктури міста. Народний депутат наголосив, що всі проблеми із керуючими компаніями можуть, в першу чергу, вирішити самі мешканці будинку, бо в їх компетенції укладати і розривати угоди на надання послуг. Щодо спортивної інфраструктури, то за словами Сергія Штепи, у Запорізькому академічному ліцеї вже розпочали роботи з влаштування багатофункціонального майданчику. На цей проєкт держава надала близько 2 млн грн.

Загалом кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Сергій Штепа надав вичерпні роз’яснення. Відповідно до норм чинного законодавства всім заявникам надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю